Slide Edukacja jest jedyną trwałą drogą do zmiany.
Edukacja jest jedyną trwałą drogą do zmiany.
Slide

FUNDACJA SENTIO

Jesteśmy Fundacją na rzecz edukacji. Zmieniamy świat.
Na lepsze, bo edukacja jest jedyną trwałą drogą do zmiany.

Idea Fundacji zrodziła się z wielkiego sukcesu kampanii społecznej #przytuldziecko. 

Celem Fundacji Sentio jest edukowanie i działania społeczne  w obszarach: wspierania Dzieci i Młodzieży, Seniorów, ochrony i profilaktyki zdrowia, ekologii, promocji zdrowego trybu życia, kultury i sztuki.

Angażujemy się w projekty indywidualne i niesiemy pomoc najbardziej potrzebującym.


Aktualności

W Fundacji Sentio nie dajemy się COVID-19 i działamy kulturalnie! 

Po sukcesie Artystycznej podróży marzeń – warsztatów z podstaw malarstwa, rysunku i grafiki dla najmłodszych z Moniką Waraxą oraz Historii sztuki w 10 obrazach z Mają Michalak, która w trakcie 10 mini-wykładów opowiedziała o najsłynniejszych dziełach w historii malarstwa, idzie nowe!
 
15. 04 w Światowy Dzień Sztuki rusza najnowszy projekt Fundacji Sentio – DO DZIEŁA: cykl edukacyjnych warsztatów i wykładów dla młodzieży na temat malarstwa, rzeźby, designu, fotografii, komiksu, ceramiki i muzyki. Na pierwszy ogień akwarela, czyli Sentio x Jagna Wróblewska. Specjalnie dla nas malarka, plakacistka i ilustratorka opowie o malowaniu farbami wodnymi i pokaże, jak namalować pięknego ptaka. 

Niezmiennie wspieramy też internetową odsłonę Teatru 6. piętro – 6. piętro w Twoim Domu oraz serię Spotkanie z Mistrzem młodzieżowej organizacji Young Talent Management. 


Skontaktuj się z nami.

Zobaczysz, będzie super.


    a

    Display your work in a bold & confident manner. Sometimes it’s easy for your creativity to stand out from the crowd.

    Social