Jesteśmy Fundacją na rzecz edukacji.

„Sentio”, czyli czuję. Czuję, więc jestem i zmieniam świat.
Na lepsze, bo edukacja jest jedyną trwałą drogą do zmiany.

Celem
Fundacji Sentio jest edukowanie i działania prospołeczne w obszarach: wspierania dzieci, młodzieży i dorosłych, promocji kultury i sztuki, a także ochrony i profilaktyki zdrowia poprzez działania kulturalno-edukacyjne.

Wspieramy projekty indywidualne i inicjatywy, w które wpisuje się nasza działalność statutowa.

Wszystkie warsztaty i programy edukacyjne Fundacji Sentio są zamieszczane w Internecie.

Fundacja zrodziła się z wielkiego sukcesu kampanii społecznej #przytuldziecko.

W Fundacji Sentio nie dajemy się COVID-19 i działamy kulturalnie!

Wszystkich małych i dużych artystów zapraszamy na cykl warsztatów z podstaw malarstwa, rysunku i grafiki z Moniką Waraxą. Seria Artystyczna podróż marzeń udowodni Wam, że podróże są możliwe – wystarczy uruchomić kreatywność!

Tym, których zajęcia plastyczne zainspirują do dalszego studiowania sztuki, polecamy cykl Historia sztuki w 10 obrazach, spotkania z Mają Michalak, historykiem sztuki i pomysłodawczynią kanału Poza Ramami.

Zaś pasjonatów aktorstwa zachęcamy do udziału w konkursie, w którym nagrodą są warsztaty z interpretacji tekstu z Marcinem Januszkiewiczem. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 lutego!

Niezmiennie wspieramy też Teatr 6. piętro w ich najnowszym projekcie, „6. piętro w Twoim Domu” jako mecenasi spektakli online.

Zarząd i Rada Fundacji Sentio

Prezeska Zarządu – Magdalena Kasperowicz

Członkinie Zarządu – Anna Różalska, Karolina Radwańska

Rada Fundacji – mec. Joanna Bielawska, dr n. med. Olga Tronina, Agnieszka Glińska