Jesteśmy Fundacją na rzecz edukacji. „Sentio”, czyli czuję. Czuję, więc jestem i zmieniam świat. Na lepsze, bo edukacja jest jedyną trwałą drogą do zmiany.

 

Celem Fundacji Sentio jest edukowanie i działania społeczne w obszarach: wspierania Dzieci i Młodzieży, Seniorów, ochrony i profilaktyki zdrowia, ekologii, promocji zdrowego trybu życia, kultury i sztuki. Wspieramy także projekty indywidualne i niesiemy pomoc najbardziej potrzebującym.

 

Wszystkie warsztaty i programy edukacyjne Fundacji Sentio są zamieszczane w internecie, ułatwiając tym samym dostęp do naszych projektów, tym wszystkim, którzy mieszkają z dala od dużych aglomeracji miejskich.

 

Fundacja zrodziła się z wielkiego sukcesu kampanii społecznej #przytuldziecko.

Aktualności

W Fundacji Sentio nie dajemy się COVID-19 i działamy kulturalnie! 

Wszystkich małych i dużych artystów zapraszamy na cykl warsztatów z podstaw malarstwa, rysunku i grafiki z Moniką Waraxą. Seria Artystyczna podróż marzeń udowodni Wam, że podróże są możliwe – wystarczy uruchomić kreatywność!
 
Tym, których zajęcia plastyczne zainspirują do dalszego studiowania sztuki, polecamy cykl Historia sztuki w 10 obrazach, spotkania z Mają Michalak, historykiem sztuki i pomysłodawczynią kanału Poza Ramami.
 
Zaś pasjonatów aktorstwa zachęcamy do udziału w konkursie, w którym nagrodą są warsztaty z interpretacji tekstu z Marcinem Januszkiewiczem. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 lutego! 
 
Niezmiennie wspieramy też Teatr 6. piętro w ich najnowszym projekcie, “6. piętro w Twoim Domu” jako mecenasi spektakli online.

Zarząd i Rada Fundacji Sentio

Prezeska Zarządu – Magdalena Kasperowicz 

Członkinie Zarządu – Anna Różalska, Karolina Radwańska

Rada Fundacji – mec. Joanna Bielawska, dr n. med. Olga Tronina, Agnieszka Glińska

Statut Fundacji Sentio

a

Display your work in a bold & confident manner. Sometimes it’s easy for your creativity to stand out from the crowd.

Social