Porozmawiajmy o edukacji. Panel dyskusyjny Fundacji Sentio podczas 9. MFF Kino Dzieci

Za nami wyjątkowe spotkanie ze specjalistkami z dziedziny filozofii, socjologii i pedagogiki na temat współczesnej edukacji. Zapraszamy do wysłuchania zapisu rozmowy, którą polecamy każdemu, bo edukacja dotyczy nas wszystkich. 

O tym, co w polskiej szkole działa, a co wymaga zmian, aby kolejne pokolenia wychodziły z niej nie tylko mądrzejsze, ale i silniejsze porozmawialiśmy z ekspertkami.

Oto nasze gościnie:
Katarzyna Kasia

filozofka, publicystka, wykładowczyni akademicka i dziennikarka radiowo-telewizyjna. Na stałe związana z TVN24, jako komentatorka „Szkła kontaktowego”, Radiem Nowy Świat oraz „Kulturą Liberalną”. 

 
Justyna Suchecka
dziennikarka specjalizująca w tematyce edukacyjnej, autorka książki psycho-edukacyjnej „Nie powiem ci, że wszystko będzie dobrze” oraz „Young Power! 30 historii o tym, jak młodzi zmieniają świat”. Laureatka Grand Press w 2020 roku.
 
Jaśmina Wójcik
artystka wizualna, animatorka akcji społecznych, profesorka Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Redaktorka i założycielka Gazety Dzieci, reżyserka dokumentu kreacyjnego „Król Maciuś Pierwszy” na podstawie książki Janusza Korczaka.
 
Iga Kazimierczyk
pedagożka, nauczycielka, trenerka, koordynatorka programów edukacyjnych. Prezeska Fundacji „Przestrzeń dla edukacji”. Autorka poradników i scenariuszy zajęć dla nauczycieli oraz książki „Oblicza nudy szkolnej”;
 
Lena Kasperowicz

językoznawczyni literaturoznawczyni, prezeska Fundacji Sentio.

Moderatorka spotkania.

Data:
a

Display your work in a bold & confident manner. Sometimes it’s easy for your creativity to stand out from the crowd.

Social
EnglishPolish