Poszukiwany/a: Koordynator projektów

Fundacja Sentio poszukuje kreatywnej, komunikatywnej i dobrze zorganizowanej osoby do pracy na stanowisko ➡️ KORDYNATORA_KI PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH dla dzieci i młodzieży.

Jeśli: marzysz o pracy, która ma sens, bliskie są Ci tematy kultury oraz sztuki i wierzysz, że edukacja jest drogą do zmiany świata na lepsze, możliwe, że szukamy właśnie Ciebie! 💥

W Sentio do Twoich obowiązków należeć będzie:

• kontakt z edukatorami i artystami,
  • organizacja warsztatów i imprez na żywo w Warszawie,
  • zarządzanie i rozbudowa portfolio projektów online,
  • prowadzenie social mediów (Facebook, Instagram, YouTube oraz TikTok) oraz strony internetowej,
  • redakcja informacji prasowych i wysyłka newsletterów,
  • bliska współpraca z grafikiem i operatorem,
  • śledzenie aktualnych konkursów na dofinansowania i granty dla NGO,
  • współtworzenie strategii rozwoju Fundacji – Twoje pomysły i opinie będą się liczyć!

W zamian oferujemy pracę zdalną w oparciu o umowę zlecenie lub B2B.

Chcesz dołączyć do naszego Zespołu? Wyślij CV lub kilka słów o sobie na nasz adres: biuro@fundacjasentio.pl.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Sentio dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

EnglishPolish